• Index
  •  » Misje
  •  » Koncesja na warzenie australijskiego piwa

#16 28-08-2011 10:46:58

szczawik1993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 26-02-2011
Posty: 8
Punktów :   

Re: Koncesja na warzenie australijskiego piwa

Tak. Mniej więcej jutro we wczesnych godzinach rannych Happy Harvest odzyska pełną funkcjonalność

Offline

 

#17 28-08-2011 10:52:33

 Ola

http://img641.imageshack.us/img641/2537/cooltext.png

Zarejestrowany: 14-05-2011
Posty: 68
Punktów :   

Re: Koncesja na warzenie australijskiego piwa

Gabcik napisał:

jak wylosować te zwierzątka z worka ?

Kupić worek w sklepie (9 kredytów/szt, VIP nie obowiązuje). Moim zdaniem nie warto kupować zwierząt, mało zysku z nich jest, a poza tym jedynie polegając na prawdopodobieństwie można skończyć tą misję. Prywatnie posiadam już 6 zwierząt australijskich, ale wciąż nie zaliczono mi misji ze zdobyciem ich kompletu

Marcin napisał:

Ola napisał:

Jeśli nie podsypujesz jęczmienia, masz na to bardzo duże szanse, w moim przypadku ok. 90%.

Czyli nie nawożenie zwiększa szanse na otrzymanie drożdży? Czy tak samo jest z roślinami, za które dostaje się monety?

Dokładnie tak - w przypadku roślin dających monety, za cierpliwe oczekiwanie na kolejne etapy, otrzymujemy więcej owocowych monet./szt) i otworzyć go w takim innym worku, który znajduje się na prawo od odebranych wiadomości.

ulkairl napisał:

jak mam zdobyc zwierzatka z worka nie posiadając kredytów
a czy monety mogo sie doczegos przydac

Nie. Australia to zupełnie inna misja, nie używa się w niej owocowych monet. Także zwykłe (żółte) monety nic nie dadzą.

ulkairl napisał:

po co krzaczki juz wykonalam to misje z krzaczkow wypadaja zwierzatka

Hmm u mnie z krzaczków nic nie wypadało.

ulkairl napisał:

mam zbierac monety beda jeszcze potrzebne

Tak.

PS. Zdobyłam beczkę w ramach 3. części piwa Victoria, lecz nie pojawiła się na mojej farmie od wczorajszego wieczoru. Kto wie o co chodzi? Da się coś z tym zrobić? Czy są za nią jakieś szczególne nagrody?


I'll think about it tomorrow.

Offline

 

#18 28-08-2011 11:23:15

szczawik1993

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 26-02-2011
Posty: 8
Punktów :   

Re: Koncesja na warzenie australijskiego piwa

To nie jest beczka tylko jeden z 5 elementów australijskiego wystroju, tj. buda.

Misja z owocowymi monetami jeszcze się nie zakończyła, proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników p. Olu.

Pozdrawiam

Offline

 

#19 29-08-2011 00:22:09

 Lava

http://donetu.pl/images/h2jlsj_st.png

Zarejestrowany: 23-07-2011
Posty: 18
Punktów :   

Re: Koncesja na warzenie australijskiego piwa

Olu, jeśli chodzi o misję z workami, to zaliczysz ją dopiero wtedy, gdy kupisz worek 6x (jak nie więcej, nie wiem czy czasami
nie powtarza się wybór zwierzęcia, jednocześnie przedłużając jego życie) i z niego wylosujesz zwierzaki..


74 poziom doświadczenia / 53 poziom wdzięku / 12 pól

Offline

 

#20 29-08-2011 05:55:58

 Ola

http://img641.imageshack.us/img641/2537/cooltext.png

Zarejestrowany: 14-05-2011
Posty: 68
Punktów :   

Re: Koncesja na warzenie australijskiego piwa

szczawik1993 napisał:

To nie jest beczka tylko jeden z 5 elementów australijskiego wystroju, tj. buda.

Misja z owocowymi monetami jeszcze się nie zakończyła, proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników p. Olu.

Pozdrawiam

Przepraszam już poprawiam post

Dzięki, Lava


I'll think about it tomorrow.

Offline

 
  • Index
  •  » Misje
  •  » Koncesja na warzenie australijskiego piwa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.impet.pun.pl www.painthorse.pun.pl www.stowarzyszeniexxx.pun.pl www.kgbgniezno.pun.pl www.worldofwrestling.pun.pl